O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla pokonania nudy. Od samego startu koncentruję się na tym, aby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i rady, z których będą mogli skorzystać. Tworzę, ponieważ lubię, ale i dlatego, że pragnę rozwijać osobisty warsztat – dlatego jestem otwarty na wszelkiego rodzaju uwagi, oraz co więcej krytykę rzecz jasna zdrową).
Czytaj i dziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić parę przyjemnych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, która mnie dotycy. Oczywiście wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt widzenia i różne zapatrywania, w związku z czym zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad napisaniem paru słów od siebie, również jeśli będą one krytykujące – dzięki tego rodzaju komentarzom jestem w stanie się wciąż edukować.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na początek parę tekstów – a kiedy się spodobają, zapraszam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dość bogaty w treść, dlatego mam nadzieję, że każdy będzie mógł wykopać tu coś dla siebie!